Werken voor het rioproject Zwaanaarde

Openbare verlichting in gedeelte van Keizerstraat donderdagavond uitgeschakeld

Je bekijkt een gearchiveerde pagina. Het is mogelijk dat deze info niet meer up to date is.
In een deel van de Keizerstraat in Sinaai zal donderdagavond 12 oktober de openbare verlichting niet kunnen worden ingeschakeld. Dat meldt netbeheerder Fluvius. Vrijdag 13 oktober moet alles opnieuw in orde zijn.
Social media sharing

Bij de grootschalige werken in het kader van het rioproject Zwaanaarde is de aannemer momenteel aan de slag in de Keizerstraat. Een aantal betonpalen worden in die straat verplaatst, tegen de rooilijnen. In samenspraak met Fluvius is beslist om meteen een nieuw stroomnet te spannen. Daardoor zal er een stroomonderbreking volgen in de straat. 
Een gedeelte van de Keizerstraat zal donderdagavond 12 oktober zonder openbare verlichting zitten. Fluvius meldt dat alles tegen vrijdagavond 13 oktober opgelost zal zijn. 

► Meer info over actuele stroomonderbrekingen op de website van Fluvius.

bestuur cultuur documenten fiets geld gezondheidszorg leren mobiliteit natuur opvang veiligheid waarschuwing werken werkenopafspraak wonen