Asbest-leiding

Thuis asbest verwijderen via subsidies

Is er in je woning of appartement asbest aanwezig in de leidingisolatie of vloerbedekking? Of heb je een vermoeden en wil je hier zekerheid over? Door een gesubsidieerde groepsaankoop kun je aan voordelige voorwaarden een beroep doen op een asbestdeskundige en een gespecialiseerd bedrijf om jouw asbest te herkennen en te verwijderen.
Social media sharing

Het gaat over asbesthoudende leidingisolatie en vloerbekleding in woningen of appartementen van particulieren in het werkingsgebied van MIWA, dus in Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse en Waasmunster.

Wil je meer weten? Aarzel dan niet en laat je gegevens na via het formulier op www.miwa.be/asbestsubsidies

 

bestuur cultuur documenten fiets geld gezondheidszorg leren mobiliteit natuur opvang veiligheid waarschuwing werken werkenopafspraak wonen