De Klavers

Vernieuwde parking De Klavers opnieuw geopend

Je bekijkt een gearchiveerde pagina. Het is mogelijk dat deze info niet meer up to date is.
De parking van sport- en jeugdsite De Klavers in Belsele is opnieuw geopend na uitbreidingswerken.
Social media sharing

De parking van de site was dringend toe aan uitbreiding. Tijdens (sport)evenementen van de drie lokale verenigingen, Jeugdhuis De Galjaar, KLJ Belsele en Turn- & Dansvereniging Ritmica, was de parkeerdruk er erg groot. De vernieuwde parking telt nu 23 parkeerplaatsen, waaronder twee voorbehouden voor rolstoelgebruikers. Ook voor fietsen werd extra ruimte voorzien.

De parking ontsluit via een inrit aan de kant van Gavertje Vier en een uitrit aan de linkerzijde van het perceel. Voor fietsers is een aparte toegang voorzien, zodat verkeersstromen maximaal gescheiden blijven. In het najaar wordt nog verdere groenaanleg uitgevoerd door de stadsdiensten. 

De Klavers
bestuur cultuur documenten fiets geld gezondheidszorg leren mobiliteit natuur opvang veiligheid waarschuwing werken werkenopafspraak wonen